Devět měsíců ve Španělsku jako dobrovolník s podporou Evropské unie? Informační centrum pro mládež ve španělské Malaze hledá urgentně dobrovolníka na Evropskou dobrovolnou službu (EVS).

Organizace Asociación Iniciativa Internacional Joven, sídlící ve španělském městě Malaga hledá dobrovolníka na devítiměsíční EVS s nástupem co nejdříve – v září nebo v říjnu 2014.

Aktivity dobrovolníka

Info-Europa: Program zaměřený na informování mládeže o EVS a dalších projektech mobility.

Media: Dobrovolník bude organizaci pomáhat s propagací a PR.

Angličtina: Workshop anglické konverzace pro místní mladé. Po získání určité úrovně španělštiny se může dobrovolník EVS vrhnout na výuku.

Administrativa: Výpomoc s každodenním chodem organizace.

Jako dobrovolník také absolvujete týdenní lekce španělštiny. Pokud budete mít nápad na vlastní aktivitu, nebo projekt, hostitelská organizace ho velmi uvítá.

Více informací o organizaci, náplni a průběhu EVS  najdete na těchto stránkách a v tomto dokumentu: EVS ve Španělsku – info.

Mladiinfo CR - EVS ve Španělsku

Co je EVS?

EVS je příležitost, kterou můžou využít mladí lidé od 18 do 30 let, a to jen jednou za život. Na dobu 2 až 12 měsíců se pak můžete nechat vyslat jako dobrovolník do hostitelské organizace v některé z evropských a dalších zemí a pracovat tam na vybraném projektu. Jako dobrovolník máte hrazeno ubytování, stravu, kapesné a 90% cestovného.
Další informace najdete v Mladiinfo ČR unikátním e-průvodci.

Zaujala vás nabídka? Zašlete svůj životopis a motivační dopis v angličtině na katerina.kahanova@afs.org.