Estonská organizace EstYES přichází s další nabídkou dlouhodobých projektů Evropské dobrovolné služby. V nabídce je tentokrát třináct projektů! Nabízené projekty jsou vzdělávacího a sociálního typu.

EstYES hledá dobrovolníky na různé projekty dlouhodobé EVS, které začnou na podzim/ v zimě 2017 a budou trvat v rozmezí 9-12 měsíců. Projekty, na které se mohou dobrovolníci hlásit jsou rozděleny do dvou kategorií – vzdělávací a sociální. Projekty zaměřené na vzdělávaní jsou zaměřeny na práci ve školkách, alternativní škole, mládežnickém centru, gymnáziu či v Ukrajinském kulturním centru. Sociální projekty zahrnují práci v rodinném centru, v zařízení pro tělesně či mentálně handicapované nebo v dětském domově.

Pro koho?

Věková hranice pro program Evropské dobrovolné služby je 18 až 30 let. U každého z uvedených programů je uveden profil uchazeče – prosíme, čtěte pozorně. Pro některé programy je nutné např. umět rusky, některé programy vyžadují pedagogické vzdělání. Jedno mají ale společné – ochotu naučit se novým věcem.
Dle pravidel programu Erasmus+ je dobrovolníkovi proplaceno ubytování, pojištění, strava, měsíční kapesné, městská hromadná doprava. Dobrovolníky si vybírá sama přijímací organizace.

Jak se přihlásit?

Po rozkliknutí tohoto odkazu se vám zobrazí kompletní nabídka se všemi EVS projekty, které organizace EstYES nabízí. Najdete zde také odkaz na přihlášku a kontaktní e-mail na přijímací organizaci.
Přihlašování je otevřeno do 27. února 2017.

Jestliže máte jakýkoliv dotaz týkající se projektů této EVS, pište na e-mail tereza.svobodova@mladiinfo.cz.

 

Zdroj: EstYES
Zdroj obrázku: facebook.com/EstYES