Přihlašování na EVS do Tallinnu právě startuje

Stále jste si ještě nic nevybrali z naší nabídky stáží, projektů či dobrovolnictví? Věříme, že EVS v Tallinnu by mohlo být to pravé!

Haabersti Youth Centre v Tallinnu otevírá volná místa pro dobrovolníky, kteří by se na 11 měsíců (září 2019- srpen 2020) stali srdcem i duší jejich organizace. Projekt je financován Evropským sborem solidarity (ESC), vaše letenky z/ do Talinnu budou proplaceny do výše €275 a organizace vám zajistí ubytování. Měsíčně vám budou také vyplácet kapesné, které pokryjí vaše náklady na jídlo apod. Více se o ECS (bývalá EVS) dozvíte zde.

Co bude náplní dobrovolníka?

Organizace funguje jako mládežnické a kulturní centrum. Dobrovolník se bude podílet na přípravě kulturních a vzdělávacích akcí napříč žánry a bude součástí workshopů, přednášek a jiných událostí. Propagace a marketing organizace je nedílnou součástí, dostanete se pod pokličku chodu organizace. Velmi detailní infopack pro zájemce je ke stažení zde, doporučujeme si jej pečlivě pročíst. Organizace má pod svými křídly více center, kde je možné dobrovolnictví realizovat, v infopaku jsou popsány.

Kdo se může přihlásit?

    • občan České republiky ve věku 18-30 let (věk je podmínkou programu ESC)
    • mít pozitivní přístup
    • rád/a pracovat ve velkém týmu
    • dorozumí se anglicky.

Ilustrační video o Tallinnu. Autor: Dmitry Tkachenko. Zdroj: Youtube.com

Jak se přihlásit?

Po pročtění infopaku si můžete stáhnout přihlášku v MS Word a vyplněnou ji pošlete na email k nám do Brněnské kanceláře na kancelar@mladiinfo.cz. Přihlášky přijímáme do 11. dubna 2019 13:00 (SEČ). Pokud nevíte, jak některou část přihlášky vyplnit, ozvěte se nám.

Váháte? Na této internetové stránce najdete 15 důvodů, proč NIKAM nejet. 🙂 Těšíme se na vaše přihlášky!