Erasmus+ školení v Portugalsku „Presence Dealers“

Blýská se na lepší časy s výjezdy na zahraniční projekty? Mladiinfo má pro vás nabídku Erasmus+ školení v Portugalsku!

O jaký typ projektu se jedná?

Toto Erasmus+ školení v Portugalsku je určené pro pracovníky s mládeží, učitele, budoucí pedagogy a obecně příznivce vzdělávání. Zapomeňte na nudné powerpointové prezentace či podtrhávání ve skriptech, je čas na učení hrou a za dozoru zkušených školitelů.  Průvodce projekty Erasmus+ napsanou lidskou řečí naleznete zde. 

Účastníci musí být starší 18 let (horní věková hranice není stanovena) a být občanem ČR nebo mít v ČR trvalé bydliště. Důležité je také spadat do výše zmíněné cílové skupiny školení a mít vysokou motivaci se projektu účastnit.

Foto z obdobného školení. Autor a zdroj: Mindfulness in Youth Work

Erasmus+ školení v Portugalsku „Presence Dealers“

Pojďte společně s účastníky z Portugalska, Lotyšska, Itálie, Česka, Rumunska, Řecka a Slovenska objevovat a experimentovat s aktivitami a metodami, které nám pomáhají naladit se na přítomný okamžik a kultivovat naši schopnost být všímaví. Cílem školení je představit a prozkoumat „všímavost“ interaktivním a hravým způsobem skrze experimentování s praktickými a zábavnými nástroji a technikami, které lze snadno použít při práci s mládeží a také v každodenním životě. Více o projektu si přečtete na oficiálních stránkách. 

Projekt se koná v Portugalsku od 22. 1. (příjezd) do 31. 1. 2021 (odjezd). Aktualizace 28. 12. 2020: Obdrželi jsme informace, že projekt se kvůli koronaviru odkládá. O aktuálních informacích budou vybraní účastníci informováni. Pozdější příjezdy či dřívejší odjezdy nejsou možné. Ubytování je nedaleko města Tavira a můžete si jej prohlédnout na tomto webu. Pro účastníky bude přichystána vždy veganská strava. Hostitelská organizace se jmenuje Keti Keta

Ubytování a strava jsou zajištěny zdarma. Cestovné je propláceno českým účastníkům do maximální výše €360 (platí pouze při cestě z Česka a do Česka). Účastníci platí finanční příspěvek hostitelské organizaci a lektorům ve výši od €50 do €120. Pokud si nemůžete finanční příspěvek dovolit, neváhejte kontaktovat organizátory na mindfulyouthwork@gmail.com

Opatření ohledně Covid-19

Věnujte prosím maximální pozornost tomuto dokumentu.

Jak se přihlásit

Přihlašujte se prosím po detailním pročtění informací ohledně opatření Covid-19 a obecných informací o projektu. Přihláška je zde a je otevřená do 15. 12. 2020. Výsledky přihlašování budou vyhlášeny 28. 12. 2020. 

Foto z obdobného školení. Autor a zdroj: Mindfulness in Youth Work
Tento projekt je financován z prostředků Evropské Unie.