Erasmus+ školení v Portugalsku „Presence Dealers“

Blýská se na lepší časy s výjezdy na zahraniční projekty? Mladiinfo má pro tebe nabídku Erasmus+ školení v Portugalsku!

O jaký typ projektu se jedná?

Toto Erasmus+ školení v Portugalsku je určené pro pracovníky s mládeží, učitele, budoucí pedagogy a obecně příznivce vzdělávání. Zapomeň na nudné powerpointové prezentace či podtrhávání ve skriptech, je čas na učení hrou a za dozoru zkušených školitelů.  Průvodce projekty Erasmus+ napsanou lidskou řečí nalezneš zde.  O tomto projektu jsme tě již informovali, ale byl bohužel odložen kvůli covidu. 

Účastníci musí být starší 18 let (horní věková hranice není stanovena) a být občanem ČR nebo mít v ČR trvalé bydliště. Důležité je také spadat do výše zmíněné cílové skupiny školení a mít vysokou motivaci se projektu účastnit.

Foto z obdobného školení. Autor a zdroj: Mindfulness in Youth Work

Erasmus+ školení v Portugalsku „Presence Dealers“

Pojď společně s účastníky z Portugalska, Lotyšska, Itálie, Česka, Rumunska, Řecka a Slovenska objevovat a experimentovat s aktivitami a metodami, které nám pomáhají naladit se na přítomný okamžik a kultivovat naši schopnost být všímaví. Cílem školení je představit a prozkoumat „všímavost“ interaktivním a hravým způsobem skrze experimentování s praktickými a zábavnými nástroji a technikami, které lze snadno použít při práci s mládeží a také v každodenním životě. Víe o projektu si přečteš na oficiálních stránkách. 

Projekt se koná v Portugalsku nedaleko města Tavira. Příjezd je plánovaný na 8. března a odjezd na 17. března 2022. Pozdější příjezdy či dřívější odjezdy nejsou možné. Ubytování si můžeš prohlédnout na tomto webu. Pro účastníky bude přichystána vždy veganská strava. Hostitelská organizace se jmenuje Keti Keta

Ubytování a strava jsou zajištěny zdarma. Cestovné je propláceno českým účastníkům do maximální výše €360 (platí pouze při cestě z Česka a do Česka). Účastníci platí finanční příspěvek hostitelské organizaci a lektorům ve výši od €90 do €150. Pokud si nemůžeš finanční příspěvek dovolit, neváhej kontaktovat organizátory na mindfulyouthwork@gmail.com

Opatření ohledně Covid-19

Věnuj prosím maximální pozornost tomuto dokumentu.

Jak se přihlásit

Přihlašuj se prosím po detailním pročtení informací ohledně opatření Covid-19 a obecných informací o projektu. Přihláška je zde a je otevřená do 21. 1. 2022. Výsledky přihlašování budou vyhlášeny 31. 1. 2022. 

Erasmus+ školení v Portugalsku
Foto z obdobného školení. Autor a zdroj: Mindfulness in Youth Work
Tento projekt je financován z prostředků Evropské Unie.