Užijte si léto v Ekocampu v Kokoříně!

Chcete zažít týden v překrásné přírodě, naučit se jak ji chránit a zažít spoustu legrace? Je vám mezi 13 až 16 lety? V tom případě je Ekocamp stvořený přímo pro vás!

Fire. Autor:NetWhitePhotography. CCO Public Domain. Zdroj: pixabay.com

Komu jinému než mladým lidem byste měli vštípit do hlavy, jak podstatné je starat se o přírodu? Jistě budete chtít dopřát svému mladšímu sourozenci nebo sobě zážitek, který vám přinese příjemnou zkušenost s poučením. Nejenže se pořádně vyřádíte, ale také si odnesete poznatky o přírodě a její ochraně.

A co takhle trošku procvičování cizích jazyků? I toho se vám dostane. Účastníci budou totiž z Česka a Německa, a proto program celého táboru bude veden v angličtině. Nemusíte se ale bát obtížnosti, ta se bude pohybovat na úrovni základních škol.

Účastníci se mohou těšit na workshopy zaměřené na ekologii. Získají zajímavé informace a rady o turistice a budou mít možnost se dozvědět, jak správně recyklovat odpad či dokonce z něj něco užitečného vyrobit. Samozřejmě nebudou chybět hry, společné aktivity a výlety do okolí.

Kde se to bude odehrávat?

Tábor se bude konat v krásném prostředí Kokořínska, kde budete mít možnost prozkoumat malebnou přírodu, pískovcové skály a jezera, a užívat si atmosféru místních lesů, které si zachovávají původní, nedotčenou tvář.

Jak je to s ubytováním?

Přespání je zajištěno v dobové roubence, která je rovněž skanzenem lidové architektury. Pro táborové dobrodružství se nabízí možnost přespat ve stanech či venku na zahradě.

Důležité info

Tábor je určen pro mládežníky ve věkové kategorii 13 až 16 let.

Ekocamp se uskuteční  od 2. – 8 . 7. 2017 a cena pobytu je 3000 Kč.

Pro přihlášení je nutné zaregistrovat se na webových stránkách organizace a vyplnit přihlášku.

Pro více informací volejte na číslo: 601 369 397 nebo pište na email: renata.hajnikova@labyrint-svc.cz

Rozhodně je na co se těšit!

Zdroj: labyrint