Netrap se, že je léto minulostí, super akce pokračují dál! Pokud studuješ střední a stále přemýšlíš, co se svým životem, dej šanci akci EduFestival!

Studium v zahraničí a mnohem víc

V krásných prostorech Cubex Centra v Praze se 26. září můžeš těšit na obohacující program, který ti rozšíří obzory. Čekají tě přednášky na Inspiration Stage, kariérní centrum nebo prezentace zahraničních škol, jejichž možností můžeš využít. Nemusíš se bát, pokud ti po prázdninách nezbylo moc peněz na rozhazování, akce je zdarma!

Edufestival
Edufestival. Ilustrační obrázek. Zdroj: EduFestival.

Příležitosti, kam se podíváš

Na EduFestivalu se seznámíš s téměř dvěma desítkami středních škol jak z USA, Kanady, těšit se můžeš i na britské či švýcarské školy. Akce od Education.cz rozhodně není jen pro studenty. Vezmi s sebou rodiče nebo i své učitele!

EduFestival a dávka inspirace

Příběhů není nikdy dost, a protože to samé platí i o inspiraci, nenech si ujít různorodé přednášky a panelové diskuze. Vším tě provede novinář a moderátor Michael Rozsypal. Karel Klatovský ti prozradí více o odemknutí tvého potenciálu za pomocí tolik diskutovaného AI, Karolína Holubová společně s Matějem Paprčiakem ti poví více o cestě za spokojeností, influencer Karel Kovy Kovář se pověnuje strachu, smyslu a motivaci. A to rozhodně není všechno, pro celý program navštiv tyto webovky.

EduFestival
Edufestival. Ilustrační obrázek. Zdroj: EduFestival.

Partnerské organizace a firmy

Nezapomeň navštívit i partnerskou zónu, kde na tebe čekají nejen studentské organizace a spolky. Najdeš mezi nimi i stánek Mladiinfo, tak se k nám zastav!

Test silných stránek

Nikdy není k zahození znát své silné stránky, na kterých můžeš stavět. Posvítíš si na úroveň své angličtiny, promluvíš si s kariérními poradci, kteří ti nabídnou jiný pohled na věc. Zjistíš taky, co je EduPlán a zapojíš se do aktivit nejen od společnosti Microsoft.

Poslední vstupenky

Nečekej ani chvilku a vyplň registrační formulář na těchto stránkách. Místa mizí, a nyní na tebe čeká posledních 5 desítek vstupenek!