Dvoufázový trénink v Arménii a na Slovensku

Vysíláme 7 českých pracovníků s mládeží či lidí, kteří se zajímají o sociální podnikání, na dvoufázový projekt „Social Entrepreneurship Impact Lab“ konaný v Arménii a na Slovensku.  Jak víte, že nehledáme právě vás?

Social Entrepreneurship Impact Lab je zaměřený na řešení problémů znevýhodněných mladých lidí pomocí osvojení si dovedností a podnikatelského ducha v tomto oboru. Školení pomůže porozumět konceptu sociálního podnikání a jeho zákonné stránce. V souvislosti s tím se lektoři budou věnovat i problematice získávání finančních prostředků. Zúčastněte se toho našlapaného tréninku a získejte tak jedinečný mentoring a rady od zkušených lidí z praxe! Více informací se dozvíte v přiloženém infopacku.

Baner projektu. Zdroj: S.P.A.C.E. – Spolok pre aktivitu, cestovanie, edukaciu.

1. fáze projektu – ARMÉNIE – 20. – 29. 6. 2019

První fáze projektu se koná v Arménii v hlavním městě Jerevanu od 20. do 29. června 2019. Ubytování je naplánováno v tomto hostelu. Během této etapy projektu se účastníci seznámí se sociálním podnikáním. Věnovat se budou problematice znevýhodněných mladých lidí a jak jí úspěšně čelit. Pamatováno bude i na volný čas, aby se účastníci mohli seznámit s Arménskou kulturou a jejími památkami.

2. fáze projekt – SLOVENSKO – 17.- 26. 8. 2019

Druhá fáze školení se odehraje v sousedním Slovensku od 17. do 26. sprna 2019. Účastníci budou ubytováni v hotelu Forton. Tato část bude více praktická, kdy se znalosti a zkušenosti nabyté v Arménii přenesou do reálného života a zkusí se přetvořit v životaschopný projekt. Krása Vysokých Tater taktéž nezůstane opomenuta.

Podmínky účasti

  • věk 18 let a výše (horní hranice není stanovena)
  • pocházet a žít v ČR (cestovní náklady budou proplaceny jen z/ do České republiky)
  • chtít se účastnit obou fází projektu
  • zajímat se o danou problematiku

Jak se přihlásit?

Pro přihlášení použijte výhradně následující formulář. Přihlašování je otevřeno do 16. 5. 2019. V případě dotazůl kontaktujte Elišku na kancelar@mladiinfo.cz.