Dobrovolníkem ve Férové nemocnici

Hledáte praxi a zároveň máte chuť pomáhat lidem? Zapojte se do týmu Férové nemocnice – právní poradny Ligy lidských práv, kde se naučíte spoustu užitečných věcí ve sféře práva, zdravotnictví a komunikace s lidmi a zároveň svojí práci poskytnete pomocnou ruku lidem v nouzi.

LLP

Liga lidských právnezisková organizace se sídlem v Brně, přichází s nabídkou stáže/dobrovolnictví.

Pokud vám to myslí, zajímáte se o zdravotnické právo a hledáte praxi, ve které se nejen naučíte právně přemýšlet a poskytovat právní poradenství, ale hlavně svou prací pomůžete lidem v potížích, jsme tu pro vás. Zapojte se do týmu Férové nemocnice – poradny zaměřené na práva pacientů a zdravotnické právo.

Jsou vítaní především lidi, kteří mají chuť věnovat se dotazům klientů, a zároveň chtějí proniknout do činnosti neziskové organizace a porozumět myšlenkám, které se Liga snaží šířit. Naučí vás poskytovat srozumitelné právní rady a pomůžou vám zorientovat se v tom, jak právo funguje.

Na oplátku od vás požadují, abyste si našli čas alespoň jeden den v týdnu – zatím jde o pondělí.

Pokud se chcete zapojit do týmu Férové nemocnice. Pošlete Váš životopis; navíc se rádi dozví něco o vás, zejména o tom, proč se zajímáte o místo dobrovolníka, co vás baví a jaká máte očekávání.

Těší se na vás. Váš tým Férové nemocnice.

Kontakt:

Petr Hanslian – koordinátor dobrovolníků – email: phanslian@llp.cz

Kamila Holoubková – koordinátorka dobrovolníků v poradně Férové nemocnice – email: kholoubkova@llp.cz

Zdroj: http://llp.cz/zapojte-se/dobrovolnici/

http://www.ferovanemocnice.cz/aktuality/ferova-nemocnice-hleda-posily-2605.html