Dobrovolníkem v Domově Sue Ryder

Zajímá vás oblast sociálních služeb a péče o seniory či problematika mezigeneračních vztahů? Rádi byste smysluplně využili svůj čas a naučili se novým schopnostem? Pokud ano, čtěte dál!

Domov Sue Ryder Praha je nezisková organizace, jejíž hlavní činností je poskytování sociálních služeb pro seniory. Na fungování organizace se podílí jak profesionální tým, dárci a příznivci, tak dobrovolníci. A právě jejich řady můžeš rozšířit i ty! Jako dobrovolník budeš mít spoustu možností jak se zapojit. Kromě samotného domu pro seniory totiž Domov Sue Ryder zprostředkovává osobní asistenci a provozuje dobročinné obchody a restauraci.

Aktuálně hledají dobrovolníky do administrativy, pro přímou práci se seniory, do dobročinných obchodů Sue Ryder a dobrovolníky, kteří by působili jako muzikoterapeuti nebo řidiči pro občasné víkendové rozvážky občerstvení. Pro více informací o aktuálních dobrovolnických pozicích navštivte tuto stránku.

To ale není vše! Domov Sue Ryder rovněž organizuje vzdělávací kurzy různého zaměření, přičemž výuka zde se zakládá především na praxi. V současné době mají v nabídce kurzy jako Finance a řízení sociálních služeb, Koordinace multidisciplinárního týmu, Trénování paměti a další.

Zdroj: www.sue-ryder.cz