Tvořte obsah pro Chráněné dílny OZP

Nezáleží na tom, kolik vám je let či co studujete. Máte-li chuť pomáhat na tom správném místě a jste-li alespoň trošku kreativní, je následující nabídka přesně pro vás! V případě, že byste se tedy rádi přidali k týmu dobrovolníků, čtěte dál! Chráněné dílny OZP hledají nové členy.

Skupina chráněných dílen se čím dál více rozrůstá, a tak není divu, že je třeba rozšířit i tým, který se bude starat o vše okolo. Jestliže byste se tedy rádi stali součástí týmu Chráněných dílen, a to na pozici redaktora nebo grafika, máte ten skvělou příležitost! 

Kdo se může stát dobrovolníkem?

Nejdůležitější ze všeho je, abyste měli zájem o chráněný trh práce a vše, co se točí kolem něj. Určitě by vám pak mělo být blízké i sociální podnikání a práce s lidmi se zdravotním postižením

Jelikož se však hledají uchazeči na pozice grafika a redaktora, měli byste mít blízko i k těmto aktivitám. Jako třešnička na dortu by vám rozhodně neměla chybět ani kreativita. 

Co vás při práci dobrovolníka pro Chráněné dílny OZP čeká?

Ptáte se proč kreativita? Hned vám na tuto otázku odpovíme. Jakožto člen týmu budete mít skvělou příležitost podílet se na tvorbě obsahu a přinášet tak nové nápady na vylepšení komunikace na sociálních sítích. Redaktory pak čeká zejména tvorba textů na webové stránky, grafiky pak práce v programech dle vlastního výběru. Co však budete mít všichni společné, je podpora smysluplné činnosti. 

Jestliže už nyní víte, že vám tato nabídka nedá spát, rychle pospíchejte na tuto webovou stránku, kde se dozvíte další informace. Do výběrového řízení se přihlásíte naprosto jednoduše, a to odesláním emailu na adresu pr@chraneneDilnyOZP.cz, kde připíšete něco o vás, kupříkladu i důvod, proč se chcete stát dobrovolníkem v Chráněných dílnách.

Sníte o práci dobrovolníka, ale tato nabídka vás nezaujala? Pak navštivte naše internetové stránky, kde přinášíme ty nejzajímavější aktuality na poli dobrovolnictví!