Dobrovolníkem v brněnském Sdružení Práh

Chtěli byste dělat něco smysluplného? Máte rádi společnost lidí a nebojíte se výzev? Pojďte dělat dobrovolníka do brněnského Sdružení Práh.

Dobrovolnické akvitity

Sdružení Práh nabízí více druhů aktivit, do kterých se můžete zapojit. Jedná se o smysluplnou práci, u které se naučíte spoustu nových činností a setkáte se ze zajímavými lidmi. Také získáte dnes tolik potřebnou praxi a především svým konáním přispějete užitečné věci.

Věnujte se například službě Chráněné bydlení, která umožňuje individuální práci s klienty. Zapojte se do činnosti Sociálně terapeutických dílen nebo se zabývejte volnočasovými aktivitami s klienty v různých kroužcích či v Centru denních služeb. Výběr je zcela na vás.

Podmínky

Dobrovolníkem se můžete stát pokud vám již bylo 18 let a máte čistý trestní rejstřík.

Jak se stát dobrovolníkem

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte navštívit webové stránky, kde se dozvíte podrobné informace a kde naleznete online přihlašovací dotazník.

Něco navíc

Navíc Sdružení Práh v těchto dnech pořádá Patnácté DNY DUŠEVNÍHO ZDRAVÍ v Brně. Akce se koná od 3.10 – 13.10. 2016. Na programu jsou divadelní představení, odborné semináře, jarmark výrobků chráněných dílen a další.

Nebojte se pomáhat a bavit se u toho!

Dny duševního zdraví 2016, Sdružení Práh, zdroj: http://www.prah-brno.cz/
Dny duševního zdraví 2016 pořádané Sdružením Práh, zdroj: Práh

Zdroj: Práh