Dobrovolníkem NaZemi

Nevíš, co s volným časem? Zajímá tě problematika fair trade, globální rozvojové vzdělávání či otázky, týkající se pracovních podmínek v oděvním průmyslu? Zkus dobrovolnictví v NaZemi!

NaZemi je nevládní nezisková organizace, která se zaměřuje na propojenost spotřebního chování obyvatelstva s problémy v tzv. rozvojových zemích. Svou činností tak motivuje jednotlivce, firmy i státy přijmout za tyto problémy odpovědnost.

NaZemi

  • apeluje na firmy, aby podnikaly odpovědně a transparentně,
  • podporuje fair trade a umožňuje tím pěstitelům, řemeslníkům a zaměstnancům v zemích globálního Jihu zlepšovat jejich životní podmínky,
  • prosazuje globální rozvojové vzdělávání do škol i mimo ně.

Dobrovolnictví

Dobrovolníkem v NaZemi se může stát každý, kdo se zajímá o výše zmíněná témata a má chuť jim věnovat trochu svého volného času. Pokud i ty máš zájem stát se součástí týmu, kontaktuj koordinátorku dobrovolníků Petru Frühbauerovou petra.fruhbauerova@nazemi.cz. Pomůže ti najít činnost, která tě bude bavit a zároveň pomůže naplňovat cíle, které si organizace klade.  Navíc budeš mít příležitost seznámit se s dalšími aktivními dobrovolníky nebo se vzdělávat v rámci naší dobrovolnické akademie.

Zdroj: zde.