Dobrovolník pro boNGO

boNGO Worldwide je nestátní nezisková organizace ve východoafrické Malawi působící v oblasti předškolní výchovy, základního vzdělávání a prevence HIV/AIDS.  Bylo založeno v roce 2007 a je registrováno malawským výborem neziskových organizací CONGOMA. boNGO má partnerská občanská sdružení v České republice a Švýcarsku, která se zabývají rozvojovým vzděláváním a získáváním finančních prostředků pro projekty v Malawi. Jeho česká pobočka, občanské sdružení boNGO, hledá dobrovolníka pro práci v ČR v létě 2012.

boNGO hledá zájemce s bezproblémovou znalostí anglického jazyka a se zájmem o témata rozvojové spolupráce, Afriky a hudby. Zkušenost s fundraisingem, PR, showbusinessem výhodou.

Předmětem práce je zhostit se samostatného úkolu kontaktovat letní hudební festivaly v ČR s návrhem partnerství s boNGO a v průběhu léta 2012 o uzavřená partnerství pečovat. Cílem je přitáhnout více pozornosti k boNGO a získat podporu pro jeho projekt Veselé třídy. Obsahem partnerství může být například zajištění promítnutí klipu Chikondi a předání informací o působení boNGO v Malawi návštěvníkům festivalu. Ale je možné přijít také s kreativními vlastními nápady, které mohou být po schválení ze strany boNGO uskutečněny.

Zájemci najdou víc informací o projektech organizace boNGO přímo na jejích stránkách nebo u Terezy Mirovičové – 602 892 538, malawi@bongoworldwide.org

 

Podle jobs.cz