Dobrovolník na tábor – virtuální Bátor Tábor

Bátor Tábor pořádá zážitkové programy pro vážně nemocné děti a jejich rodiny. Na léto 2020 má stále otevřenou dobrovolnickou výzvu a hledá dobrovolníky na svůj tábor, který se bude konat online.

Letos se organizace Bátor Tábor vzhledem k současné situaci zaměřuje na virtuální programy a pořádají programy pro děti, které by jinak na tábor přijet nemohly a to tedy ty, které byly diagnostikované se svalovou dystrofií nebo cystickou fibrózou. Tábor přinese zábavu a hry založené na principu pokoření výzvy a pocitu úspěchu. Táborníkům se tak snaží dodat odvahu a pocit uvědomění, že jsou silnější, než si myslí, který jim poté pomůže překonat všechny další životní překážky.

Jak se jako dobrovolník na tábor zapojit?

Organizace Bátor Tábor nabízí tři různé příležitosti, jak se můžete zapojit.

 VEDOUCÍ SKUPINEK TÁBORNÍKŮ 

  • Vhodné pro dobrovolníky, kteří rádi tráví čas s dětmi a chtějí se věnovat volnočasovým táborovým aktivitám a hrám.

PROGRAMOVÝ VEDOUCÍ 

  • Určené pro dobrovolníky, kteří se věnují nějaké aktivitě a chtějí vést program s ní spojený!   

  DOBROVOLNÍK NA ZAVOLÁNÍ 

  • Nejlepší pro dobrovolníky, kteří se mohou připojit pouze na specifické časy. Podmínkou je však účast alespoň na 3 programech během tábora.

Kdy a kde? 

Tábor proběhne 10. – 14. srpna 2020 v časech 09:30 – 11:30 a 14:00 – 16:00 (přes videohovory na platformě Zoom). Školení dobrovolníků tábora proběhne také online a to ve dnech 1. – 2. srpna 2020.

Registrovat se na tábor jako dobrovolník se můžete online na do 24. července na této stránce.
 

Plakát k projektu. Zdroj: Bátor Tábor

Pomozte nám přinést kouzlo letního tábora i dětem, které se ho nemohou fyzicky zúčastnit! Více informací omožnostech zapojení se najdete na facebookové či oficiální stránce. Pokud máš jakékoli otázky piš na: e.bochova@batortabor.cz 

Mladiinfo ČR vám přináší tipy i na jiné (dobrovolnické) příležitosti, stačí kliknout sem.