Zúčastněte se jako dobrovolník Jablečné slavnosti!

Máte rádi jablka, jarmarky a rádi si poslechnete dobrou muziku? Ekologický institut Veronica hledá pomocné ruce na Jablečnou slavnost!

Tradiční Jablečná slavnost konající se ve vesnici Hostětín, která leží v malebném regionu Bílých Karpat a která se za pomocí Ekologického institutu Veronica snaží žít co nejvíce ekologicky, je centrem pro zkoušení nových ekologických postupů v praxi, i  letos hledá dobrovolníky.

Možností jak pomoci, je mnoho. Můžete např. prodávat jablka, mošty a jiné výrobky z jablek, vydávat lístky a informační materiály, nebo celou akci dokumentovat.

https://hostetin.veronica.cz/fotogalerie/jablecna-slavnost-2016

Ukázka tradičního sušení ovoce. Zdroj: Centrum Veronica Hostětín

Slavnost se koná v neděli 23. 9. 2018, ale institut potřebuje pomoct i v pátek, sobotu a pondělí.

Za dobrovolnictví vám bude poskytnuta strava, v případě potřeby ubytování, a hlavně vstup na Jablečnou slavnost, kde si budete moci poslechnout tamější cimbálovky, vidět tradiční řemesla,  a také poznat atmosféru Slovácka.

Pokud vás nabídka zaujala, vyplňte do 19. 9. 2018 tento registrační formulář.

Pro více informací napište na email  hana.machu@veronica.cz

Zdroj:Centrum Veronica Hostětín

Autor: KristynaD

Mimo sepisování všeho možného se věnuji především spánku, jídlu a čtení knih. V tomto trojboji dosahuji velkých úspěchů, podařilo se mi prospat čtrnáct hodin v kuse, sníst devět knedlíků (pak jsem se nemohla hýbat) a přečíst znovu celého Harryho Pottera(celou sérii mám moc ráda). Také ráda zpívám, ale jen, když mě nikdo neslyší. A když se zrovna nevěnuji těmto aktivitám, ráda zajdu na zajímavou přednášku či besedu

Comments are closed.