Jste z okolí Brna a zajímáte se, jak vyjet do zahraničí jako stážista nebo dobrovolník? Přijďte 5. 12. 2019 na informační schůzku o dobrovolnictví, kde vystoupí i naše koordinátorka.

Dobrovolnictví v zahraničí – info schůzka v Brně

Víte, že najít dobrovolnickou pozici nebo stáž přes evropský program Evropský sbor solidarity (European Solidarity Corps) je velmi snadné, zdarma, a ještě k tomu získáte ubytování a kapesné?

V Mladiinfo ČR věříme, že každá zkušenost s prací, stáží či dobrovolnictvím v zahraničí je velmi užitečná nejen pro váš kariérní růst, ale také pro ten osobní.

Pokud jste o programu Evropský sbor solidarity (dříve zvaná Evropská dobrovolná služba – EDS/ EVS) neslyšeli, nebo slyšeli, ale rádi byste získali nejnovější informace přímo od brněnských organizací, které jsou do programu po několik let zapojeny, přijměte naše pozvání na prosincovou akci.

Europe Direct v Brně pořádá informační schůzku, kde vystoupí nejen naše projektová koordinátorka Eliška, ale také představitelé dalších organizací tady v Brně a bývalí dobrovolníci, kteří se již ze svých cest vrátili.

Logo Evropského sboru solidarity

Datum a místo konání

Tato informační přednáška (schůzka) o dobrovolnictví se koná dne 5. 12. 2019 v prostorách Knihovny Jiřího Mahena ve velkém sále v 5. patře. Začínáme už v 17:00 a končíme zhruba o 2-3 hodiny později.

Vstup je zdarma. Program a seznam vystupujících hostů naleznete na webu události nebo na jejím Facebooku

O Europe Direct

Organizace Europe Direct, s pobočkami v mnoha městěch po celé ČR, informuje širokou veřejnost o dění v Evropské Unii i za jejími hranicemi. Často pořádá zajímavé přednášky na různá témata, kalendář akci pro vaše nejbližsí město si můžete prohlédnout zde

Logo Europe Direct