Dobrovolnictví v Himalájích

Láká vás Tibet a chtěli byste se zapojit jako dobrovolník ve vesničce Mulbekh? Pak čtěte dále.

Tibet – odlehlá oblast v horách se svéráznou kulturou, lákající snad všechny dobrodruhy a cestovatele. Do těchto od světa odřízlých krajů však není tak snadné se dostat.

Pokud ve vás dřímá odvážný duch a zároveň i touha pomáhat, možná je právě pro vás určen program Brontosauři v Himalájích.

Tato organizace umožňuje zájemcům vyjet do horské vesnice Mulbekh a pomáhat v rámci těchto pracovních míst:

1) prázdninový dobrovolník

2) akademický dobrovolník

3) odborný asistent.

U všech pozic je však nutno počítat s tím, že je nutno uhradit finance spojené s organizací takového výjezdu. Náklady se odvíjí v závislosti na délce pobytu a pracovní pozici, přesto však prvděpodobně neklesnou pod 25 000,- Kč.

Více informací na stránkách Brontosauři v Himalájích.

Zdroj: http://www.brontosaurivhimalajich.cz

Autor: Admin

Tereza je nadšená studentka, cestovatelka a kuchařka. Vystudovala sice Politologii a mezinárodní vztahy na UK, ale momentálně pracuje v IT. Tereza studovala v Anglii v rámci programu Erasmus a strávila půlrok ve Skotsku jako stážistka pro britskou charitu. Také obdržela stipendia na letní školy urbanismu a letní školu němčiny díky dalším, méně známým programům. Tereza ráda cestuje a dokázala nízkonákladově procestovat přes 30 zemí světa. Ve svém volném čase se učí programovat a nade vše miluje hudbu.

Comments are closed.