Dobrovolnictví v Himalájích – přednáška v Brně

O životě v budhistických klášterech v Ladakhu, horách, lidech, dobrovolnictví na střeše světa, občanském sdružení M.O.S.T. a mnohém další bude chystané akce Mladiinfo. a Dobrovolnického centra. Přednáška spojená s vernisáží fotografií se uskuteční 15.5.2013 v brněnském Dobrovolnickém centru 67.

Přednášející Štěpánka Pecháčková byla jako dobrovolnice občanského sdružení M.O.S.T. v indickém Ladakhu dvakrát. „Této nejsevernější oblasti Indie se říká Malý Tibet, protože měla vždy blízko k Tibetu a nachází se zde velké množství buddhistických klášterů. Ve dvou z nich, Tikse a Diskit, jsme anglicky učily malé mníšky ve věku od pěti do patnácti let základy environmentální výchovy,“ píše Štěpánka ve svém článku.

Pokud si chcete zážitky z Indie poslechnout naživo doplněné množstvím fotek a indického čaje, přijďte 15.5.2013 v 18:30 do DC67. Dobrovolnické centrum se nachází v brněnském Středisku volného času Lužánky na ulici Lidická.

Podpořte akci také na Facebooku a pozvěte své přátele na tuto událost. (Pozor, adresa události na Facebooku se změnila – lajkujte a šérujte tuhle 🙂 )