Podporuj mládež na dobrovolnictví v Gruzii

Práce s mládeží tě naplňuje víc, než cokoliv na světě a následující měsíce by si chtěl/a strávit daleko od domova? Pak je pro tebe tato nabídka last minute dobrovolnictví v Gruzii tím pravým ořechovým. 

Organizace Student-Youth Council sídlící v gruzinském městě Ozurgeti právě hledá dobrovolníky, kteří by se zapojili do jejich mise. Ta je zaměřená na řešení problémů mladých lidí, chránění jejich práv a podporování jejich znalostí a dovedností. Máš tedy v následujících měsících volno a rád/a by ses uplatnil/a na místě, kde to bude třeba? Pak čti dál!

Čemu se vlastně budeš věnovat?

Náplň celého programu je velice pestrá. Tvou hlavní aktivitou bude pomoc při přípravě workshopů pro mládež, příprava materiálů a hledání možností spolupráce na mezinárodní úrovni. Zapojíš se ale i do organizace volnočasových aktivit, mezinárodních programů a vypomůžeš s projekty, které podpoří mládež s omezenými možnostmi.

Pro koho je dobrovolnictví v Gruzii určeno?

V organizaci aktuálně hledají nadšené a laskavé jedince, kteří skvěle zvládají práci v multikulturním a kooperativním prostředí a jsou ochotni rozvíjet své dovednosti v metodikách neformálního vzdělávání. Tvým záměrem by měla být i ochota sdílet své zájmy a dovednosti s druhými, ale také rozvíjení vlastní autonomie. Důležité ale je, aby ti bylo mezi 18-30 lety a mohl/a si ještě nyní během června či července vyrazit do Gruzie. 

Jestli tě tento projekt spadající pod Evropský sbor solidarity zaujal, pošli svoje CV a motivační dopis (obojí v angličtině) co nejdříve na emailovou adresu syc_guria@yahoo.com a do kopie zadej email zprostředkovatelské organizace INEX, a to evs@inexsda.cz. Bližší informace o projektu najdeš na webových stránkách INEXu. V případě, že tě tato nabídka nezaujala, mrkni na náš web. Najdeš tam spoustu skvělých příležitostí! 

 

logo-Mladiinfo ČR
Logo ESC. Source Mladiinfo ČR archive