Dobrovolnictví v Arnice

Máte volný čas a chtěli byste přispět ke zlepšení životního prostředí? Pak vězte, že Arnika je to správné místo pro vás!

Arnika je nezisková organizace, která usiluje o lepší životní prostředí. Má několik poboček po celé ČR a pracuje ve třech programech – Ochrana přírody, Toxické látky a odpady a Centrum pro podporu občanů.

Kromě podpisu petic, finančních darů či nákupu v jejich e-shopu se lze do aktivit Arniky zapojit i jako dobrovolník. Nejsou vám témata jako biodiverzita nebo znečištění ovzduší cizí? Přihlašte se vyplněním formuláře, ve kterém specifikujete oblast vašeho zájmu.

Dobrovolníci se mohou přidat během celého roku, ovšem aktuálně je poptávka po dobrovolnících na pozice: Asistent(ka) Centra pro podporu občanů, Asistent(ka) Koordinačního centra, Asistent(ka) koordinátorky dobrovolníků a Právní praktikant(ka). Arnika rovněž nabízí stáže studentům a možnost plnění povinné školní praxe. Místo, čas, rozsah a náplň práce záleží z velké části jen na vás.

Pokud vás  nabídka zaujala a rádi byste se podíleli na ochraně přírodního bohatství, navštivte tyto stránky, kde naleznete podrobnější informace.

 

Zdroj: Arnika