Dobrovolníci, vzhůru na Tchaj-wan!

Chcete se dozvědět více o stigma spojené s HIV a AIDS a zároveň pracovat s dětmi? Tak možná právě tato pozice je pro vás!

Harmony Hope je malá nezisková organizace, která vznikla již v roce 1986, kdy léky pro lidi s HIV byly téměř nedostupné a lidé s touto nemocí, žili často na pokraji společnosti. I dnes se s HIV a  AIDS táhne řada předsudků a trpí jimi převážně děti. Harmony Hope se stará o děti – převážně sirotky – s touto nemocí. V rámci možností se také snaží pomoci obětem domácího násilí.

Harmony Hope hledá dobrovolníky po celý rok a to nejen z řad místních ale také mezinárodní. Dobrovolníci  pomáhají s každodenní rutinní prací s dětmi. Jedná se o hraní si s malými dětmi, pomáhání s úkoly a také úklid obytných prostor. Pracovníci věří, že kontakt s cizinci bude děti motivovat k učení se cizích jazyků, které můžou být velkou výhodou, hlavně pro takto stigmatizovanou skupinu.

Základy čínštiny jsou výhodou, nikoliv podmínkou. Pro ty, kteří by naopak s jazykem rádi začali, je toto prostředí ideální.

Harmony Hope akceptuje také studenty jako stážisty nebo mladé vědce, kteří se zaměřují na problematiku HIV a AIDS.

Organizace nabízí výměnou za 6 hodin práce denně ubytování a jídlo zdarma.

Veškeré žádosti spolu s životopisem posílejte anglicky na: leechunghan@hhat.org

testtop

Více na: http://www.harmonyhometaiwan.org/