Dobrovolníci v Peru – wanted!

Rádi byste udělali dobrý skutek? Lákají vás exotické země a poznávání jiných kultur? Máte společenského ducha? Co si takhle vyzkoušet dobrovolnictví v Peru!

Organizace PERU-Vivential, sídlící v místě Trujillo v Peru, hledá nové dobrovolníky, kteří se připojí k řadě stávajících i nově vznikajících místních projektů. Zaměřují se převážně na mládež a na zlepšování podmínek místního prostředí.

Aktuálně běží projekt ve veřejných školách a školkách, kde dobrovolníci vyučují místní děti ve věku od 4 do 14 let angličtinu. Dále je zde možnost podílet se na péči o pouliční psy, kteří jsou umístěni v útulku a potřebují pomoct.

Mezi další připravované akce patří například projekt zaměřený na recyklaci, sociální práce, zdravotnickou péči, umění apod. Je tudíž určitě z čeho vybírat.

Odměnou vám budou lekce španělštiny, sandboarding, cestování, seznámení se z dalšími dobrovolníky, pocházejícími z různých koutů světa, a také mezinárodní certifikát o absolvování dobrovolnické služby.

Pokud máte zájem o více informací, kontaktujte organizaci či pošlete email na adresu peruvivental@hotmail.com nebo také peruvivental@gmail.com a dobrodružství může začít!


Zdroj:  https://www.facebook.com/PERU-Vivential-579508315488551/?fref=ts