Dobrovolníci pro Hnutí Duha

Hnutí Duha je významná česká ekologická organizace prosazující zdravé prostředí pro život, pestrou přírodu a chytrou ekonomiku. Tak jako mnoho jiných neziskovek se ani činnost Hnutí Duha neobejde bez pomoci dobrovolníků. Dobrovolníci mohou pomáhat v kancelářích v Brně nebo Praze, nebo se přidat k některé z lokálních skupin.Více o možnosech dobrovolničení se můžete dozvědět na webu organizace, aktuální nabídku pro dobrovolníky můžete sledovat také na Facebooku.
Aktuálně v Duze hledají několik dobrovolníků na pomoc při organizaci brněnské cyklojízdy. Ta se koná ve čtvrtek 20.9. ku příležitosti mezinárodního Dne bez aut.

Další možností pro zapojení je pomoc s proměnou e-shopu. Chcete věnovat pár hodin svého času úpravám webu, psaní krátkých textů a budování poutavého obchůdku? Můžete si vybrat, zda chcete pracovat z domova nebo v kanceláři.

Hnutí Duha se také zapojuje do projektu Rok Jinak nadace Vodafone. Do svých řad hledá někoho, kdo organizaci pomůže nastartovat podnikání. Máte
organizační a komunikační dovednosti, umíte vytvářet business plány? Pak
se přihlaste zde.

Pokud vás některá z nabídek zaujala, neváhejte kontaktovat Petru Švambergovou, koordinátorku dobrovolníků, na e-mailu petra.svambergova@hnutiduha.cz nebo telefonu 737 318 535.

 

Zdroj: Duhové info