Dobrovolníci na výuku angličtiny do Nepálu

Jste starší 21 let, umíte plynule anglicky a máte tři měsíce času, který chcete využít na užitečnou věc? Tak vyražte do Nepálu prostřednictvím organizace Namasté Nepál!

Dobrovolníci zde působí ve škole, kterou organizace postavila, jako učitelé angličtiny i dalších předmětů (ekologie, výtvarná výchova) pro děti od 13 do 18 let.

Ubytování i stravování je zajištěno přímo v rodinách za symbolický příspěvek 100 dolarů měsíčně, což dobrovolníkovi umožní proniknout do místní komunity a poznat život v zemi opravdu zblízka.

Školy se nacházejí v předhůří Himalájí v nadmořské výšce kolem 1200 až 2000 metrů nad mořem v místech nedotčených turisty ani přílišnými výdobytky civilizace.

Od února do června se tohoto projektu účastnily dvě moje spolužačky a obě přijely nadšené až za uši, snad se mi brzy podaří předat jejich zážitek prostřednictvím nějakého článečku či rozhovoru, zatím přikládám aspoň odkaz na jejich blok.

Pro další informace se podívejte přímo na stránky organizace Namasté Nepál nebo kontaktujte organizaci na e-mailu vzdelani@namastenepal.cz