Dobrovolníci na EVS v Itálii

Deset měsíců v italské neziskovce a k tomu finanční podpora programu Erasmus plus – to je jedna z možných podob Evropské dobrovolné služby. Do konce srpna máte možnost přihlásit se do projektu Vicolocorto a strávit rok 2015 tak trochu jinak.

Organizace Vicolocorto sídlí v italském městě Pesaro. Hlavní činností je práce s dětmi a mládeží, organizace volnočasových aktivit, vzdělávání, multikulturní výchova, organizace zahraničních projektů a evropské dobrovolné služby.

Projekt bude uzpůsoben zájmům a znalostem dobrovolníka. Jeho úkolem bude například organizace projektů v rámci programu Erasmus plus, příprava a vedení workshopů pro děti a mládež nebo propagace organizace. Více informací o projektu najdete zde: Vicolocorto EVS hosting

Projekt začíná v únoru nebo dubnu 2015 a trvá 10 měsíců. Dobrovolníci budou pracovat přibližně 30 hodin týdně. Během programu jim bude hrazeno ubytování, strava, kapesné, pojištění a 90 % cestovních nákladů.

V případě zájmu zašlete svůj motivační dopis a životopis na e-mail candidates@vicolocorto.org. Jestliže chcete, aby vaší vysílající organizací bylo Mladiinfo, napište zároveň Markétě na e-mail marketa@mladiinfo.cz. Uzávěrka přihlášek je 31.8.2014.