Dobrovolníci do klubu dětí a mládeže v Kladně

Člověk v tísni, o.p.s, pobočka Kladno, hledá do svého týmu dobrovolníky na pozici Asistent pracovníka klubu pro děti a mládež. Dobrovolníci pod vedením odborných pracovníků docházejí jednou týdně do klubovny pro děti v Kladně Kročehlavech, kde se minimálně hodinu a půl věnují dětem.

Asistent podporuje děti při skupinových i individuálních aktivitách, pomáhá pracovníkovi klubu s vedením programu, případně i sám program vymýšlí a zajišťuje. Cílem je, aby děti ze sociálně slabých rodin získávaly nové pozitivní vzory, měly více možností smysluplného trávení volného času a rozvíjeli své zájmy.

Organizace nabízíme: Odborný výcvik, profesionální individuální i skupinovou podporu, možnost dalšího sebevzdělávání, získání zkušeností a praxe (včetně potvrzení o absolvování praxe na konci školního roku), úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou 3. osobou, proplácení jízdného.

Požadavky: Věk alespoň 18 let, zájem o práci s dětmi a dlouhodobější spolupráci, pedagogické vzdělání výhodou.  Předchozí zkušenosti s prací s dětmi jsou výhodou.

Kontaktní osoba: Karolína Fojtová DiS.
E-mail: karolina.fojtova@clovekvtisni.cz
Telefon: 739 320 446
Adresa: Kročehlavská 1311, 27101 Kladno

 

Podle clovekvtisni.cz