Zapoj se do projektu Do Rakouska na zkušenou

Příznivci Rakouska a německého jazyka spojte se! Do Rakouska na zkušenou shání někoho nového do svého týmu.

Do Rakouska na zkušenou je organizace, která se snaží šířit formou přednášek a prezentací šířit povědomí o našich jižních sousedech, tamních univerzitách, pracovních příležitostech, stipendiích a možnostech studia. Zájemcům následně radí a pomáhají se všemi náležitostmi.

Jak je vidět, už potřebují se zájemci trošku pomoct, takže shání šikovné kolegy, kteří by jim doplnili tým.

Pokud máte zkušenosti z práce, studia či dobrovolničení ze zahraničí, máte rádi Rakousko a chcete své vrstevníky motivovat a pomoct jim udělat první krok, přihlaste se.

Co za to?

Kopec z zkušeností z projektového řízení, PR a marketingu, fundraisingu a veřejného vystupování. A jako příjemný bonus získáte i kontakty na zajímavé osobnosti, které se pohybují někde na pomezí Česka a Rakouska.

Do 15. listopadu 2016 mohou všichni zájemci zasílat své motivační maily na adresu dorakouska@gmail.com.

Zdroj: Do Rakouska na zkušenou

Autor: Klára Š.

Studentka překladatelství ruského jazyka. A dál? Cestovatelský maniak, který nesetrvá dlouho na jednom místě ani v rámci rodné země. Milovník medvídků panda! Snílek, co touží projet Rusko po Transsibiřské magistrále a pochovat si medvídka koalu. (Ale to je Austrálie a tam jsou hadi. A těch se bojím). Někdo, kdo se v hlavě snaží udržet tři jazyky plus ten rodný. Milovník dobrého jídla a pití (ať už přípravy či konzumace). A do toho všeho někdo, kdo rád píše a dělí se o své rozumy. Tak to bych byla tak ve zkratce já.

Comments are closed.