Dlouhodobá EVS v Makedonii

Mladiinfo opět hledá dobrovolníka na již schválený projekt dlouhodobé Evropské dobrovolné služby v Makedonii. Šestiměsíční EVS začíná v prosinci 2015.

Evropská dobrovolná služba nabízí možnost dobrovolnického působení mladých lidí mezi 17 a 30 lety s finanční podporou Evropské komise. Dobrovolníkům je hrazeno ubytování, strava, kapesné, pojištění a cestovní náklady. EVS je skvělou příležitostí ke strávení smysluplných šesti měsíců, jazykovému, profesnímu i osobnostnímu rozvoji a získání mnoha neocenitelných zkušeností. Více o podmínkách se dozvíte například v Mladiinfo průvodci.

Pro šest měsíců dlouhý projekt hledá Mladiinfo jednoho motivovaného dobrovolníka či dobrovolnici. Ten bude působit v organizaci Mladiinfo Makedonia.

Mladiinfo Makedonia je největší a zakládající pobočkou mezinárodní sítě Mladiinfo. Sídlí na kraji hlavního města Skopje v klidné čtvrti, kde je také zajištěno ubytování dobrovolníků. Organizace má rozsáhlé zkušenosti s hoštěním dobrovolníků, přípravou a realizací projektů a správou webových stránek Mladiinfo.eu. Dobrovolnický pobyt je ideální příležitostí k profesnímu i osobnostnímu rozvoji v podnětném prostředí profesionální organizace. Úkolem dobrovolníků bude pomoc s přípravou a realizací projektů, správa webu Mladiinfo.eu i spolupráce s českou pobočkou Mladiinfo.

Zážitky Mirka, který v organizaci Mladiinfo Makedonia právě působí, si můžete přečíst tady.

Aktivity dobrovolníků začínají v průběhu prosince 2015 či ledna 2016.

Veškeré náklady včetně kapesného jsou kryty z projektu. Dobrovolníci nepotřebují žádné vlastní úspory.

Pokud vás nabídka zaujala, posílejte své krátké motivační dopisy a životopisy na adresu marketa@mladiinfo.cz. Sem můžete také směřovat jakékoliv dotazy. Uzávěrka přihlášek je 30. 9. 2015.