Django Girls v Praze

Fantastická příležitost pro všechna děvčata, která si někdy chtěla přičuchnout ke světu programování, ale dosud se bála! Jednodenní workshop zdarma vás představí světu kódování.

Pokud jsi děvče, možná ti někdy připadaly technologie složité. Možná jsi měla špatného profesora, možná ti nikdy moc nešla matematika….důvody mohou být jakékoliv. Nebo naopak, přírodní a technické vědy tě vždycky fascinovaly, ale k IT jsi nikdy tak úplně nepřičichla. Ať už je to jakkoliv, důležité je, zda-li jsi holka, co by to ráda změnila!

Django Girls je mezinárodní iniciativa, která pořádá jednodenní workshopy po celém světě, na kterých učí ženy programovat. Je jedno, jaké máte zkušenosti – workshop je určen pro naprosté začátečníky, ale pokud jste již někdy programovaly a chcete si „oživit“ vaše znalosti, neváhejte se přihlásit též!

 

Vešekeré náklady jsou hrazeny. Podmínkou je pouze příslušnost k „něžnému“ pohlaví a alespoň komunikativní znalost angličtiny (workshop bude probíhat v CJ i v AJ).

Přilášku a více informací naleznete zde: http://djangogirls.org/prague/. Přihlašování probíhá do 26. dubna a k dispozici je 40 míst!

Pokud byste se chtěli nějak zapojit do české Python komunity, neváhejte a zapište se zde: http://lanyrd.com/guides/pyvo/. Čeští „pyvaři“ vítají jakékoliv nové členy!