Debata o bezpečnosti na zahraničních projektech

Chystáte se vyjet do zahraničí jako dobrovolník? Zamysleli jste se, jak se připravit na případná nebezpečí, která vám hrozí? Nebo vás prostě jen zajímá, jak je to s bezpečností humanitárních pracovníků například ve válečných oblastech? Zítřejší Debata o bezpečnosti na zahraničních projektech v Praze vám může mnohé objasnit. Chcete se skutečně dobře připravit na svůj výjezd na zahraniční dobrovolnický projekt či na cestu do cizích krajin?

INEX-Sdružení dobrovolných aktivit ve spolupráci s Ministerstvem obrany pro Vás připravilo debatu s odborníky na téma bezpečnosti v nestabilních oblastech, která se bude konat již 17. 6. od 19 hodin na adrese Vlkova 36, Praha. Debata je určena všem, kteří mají zájem dozvědět se více o působení humanitárních pracovníků a dobrovolníků v krizových oblastech.

Hosté:  Profesor Adam Dolník – odborník na terorismus a výzkum v krizových oblastech. Jana Škubalová – vedoucí zahraničních projektů ADRA Česká republika, koordinátorka projektu v Mali. Alena Prochásková – Odbor zahraničních operací Ministerstva obrany – příprava zahraničních pozorovatelů. Sylva Horáková – World Vision, Charita Česká republika – manažerka projektů v Čečensku, Gruzii, Abcházii a Ingušsku.

Debatu bude moderovat současná ředitelka organizace INEX-SDA Dagmar Fousková (dříve vedoucí mise Člověka v tísni v Sýrii), pod jejímž vedením se budete zabývat otázkami bezpečnosti na zahraničních projektech a potencionálními riziky při cestách do

krizových oblastí.

inex debata o bezpečnosti na zahr. projektech

 

Foto:INEX-sda, 2014. Dostupné z  https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10388595_796959910322099_4193504061405466372_n.jpg