Debata: Férové květiny

Pokud máte rádi květiny, zajímá vás problematika květinové produkce a chtěli byste se dozvědět o alternativních způsobech pěstování květin, potom si určitě nenehcte ujít promítání a debatu v Café Langhans! UŽ TENTO ČTVRTEK!

Tento čtvrtek 23. 4. proběhne v Centrum Člověka v Tísní – Langhans v Praze promítání dokumentárního filmu Blooming business/Kvetoucí byznys. Následně se můžete těšit na debatu, které se zúčastní pracovníci z Ekumenické Akademie. Ti vás seznámí s alternativními způsoby pěstování květin zajišťující férové podmínky pro pracovníky a zároveň ohleduplné k životnímu prostředí. Michael Krobová z Green Decor následně představí projekt lokální produkce řezaných květin. 

Aby toho nebylo málo, tak kromě promítání a debaty je pro vás připraven i workshop „Květinová vazba: lokálně a férově“. Povedou ho odbornice z květinářství a zahradního centra Green Decor. 

Počet míst na akci je omez, a proto je nutná předešlá registrace. Tu můžete provést na následujícím emailu: barbora.chmelova@ekumakad.cz. 

Poplatek: 150kč na materiál

Aktuality můžete sledovat na facebooku.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4cW_Zp6dnrQ[/youtube]