DC67 v předvánočním čase

Dobrovolnické centrum 67 nelení ani v předvánočním čase. V brněnském Středisku volného času Lužánky, kde sídlí, se můžete těšit na ozvěny festivalu Země na talíři a vernisáž fotek.

MUFFIN MAN – OZVĚNY FESTIVALU ZEMĚ NA TALÍŘI (11.12.2014, 18:30)

Zajímá vás, jak plýtvání potravinami může změnit život jednoho muže? Myslíte si, že vás mohou muffiny dostat až za mříže? Slyšeli jste už o dumpster divingu? Přijďte shlédnout okouzlující dokumentární film, který vás donutí k zamyšlení a nejspíš přiměje změnit pohled na obchod, kam chodíte pro potraviny. Po filmu bude následovat diskuze se dvěma cestovateli, kteří na podzim podnikli expedici na kole z Brna do Francie kolem popelnic. Těšit se můžete i na informační materiály o plýtvání potravinami a plátěné tašky, které si můžete na památku odnést s sebou domů. Akci najdete také na facebooku.

LES QUATRE ESTACIONS (15.12.2014, 18:30, vernisáž fotografií)

Jak vypadá dobrovolnictví během čtyř ročních období v Katalánsku? Co vše můžete zažít na Evropské dobrovolné službě v přímořské přírodní rezervaci Els Muntanyans? Poslechněte si zkušenosti ze Španělska, shlédněte krásné fotografie a inspirujte se. Pokud uvažujete nad Evropskou dobrovolnou službou, máte příležitost si poslechnout zážitky a zkušenosti z první ruky. Událost na facebooku najdete zde.

Pokud jste sami zažili něco na poli dobrovolnictví či cestování, o co byste se chtěli podělit s ostatními, můžete využít prostor Dobrovolnického centra 67. Stačí se ozvat na e-mail info@dc67.cz.