DC67 v listopadu

Dobrovolnické centrum 67 v brněnském Středisku volného času Lužánky nelení ani v listopadu. Na pět listopadových večerů je pro vás připraven pestrý program sestaven z prezentace projektů a cestovatelských zkušeností.

Nejbližší akce vypukne už 6.11. Dozvíte se, jak se stát WWOOFerem. Pokud Vás baví cestování, zajímáte se o ekologické zemědělství a nebojíte se práce, neváhejte a přijďte v 18:30 hodin do DC67. FB event zde.

Ve čtvrtek 7.11. představením projektu Youth for You(th), který dává příležitost mladým lidem podílet se na kulturním životě v Brně. Dozvíte se, jak se zapojit do příprav akce, proč do toho jít a co vám to přinese. FB event zde.

Že se ochladilo? Pojďme se podívat ještě do větší zimy, a to spolu s dobrovolnicemi Evropské dobrovolné služby (EVS) do Skandinávie. Jak se spolehlivě zahřát, ale i jak vyjet na EVS vás čeká ve čtvrtek 14.11. FB event zde.

Krajina tisíce kopců a jedné genocidy. Projděme se společně se středoevropskými novináři Rwandou po rozvojových projektech. Co si odnesla studentka žurnalistiky kromě skvělé kávy se dozvíte ve středu 20.11. FB event zde.

Co dělat se čtvrtečkovaným papírem a tužkou? pIšQworky jsou celostátní soutěží pro více jak tisíc studentů, která vznikla v hlavách samotných středoškoláků. Přijďte se inspirovat a dozvědět se, jak se zapojit do tohoto projektu ve čtvrtek 21.11. FB event zde.

Celý program najdete ke stažení na webu dobrovolnického centra.