Pusťte uzdu kreativitě: Czechdesign hledá nové stážisty!

Chcete získat zkušenosti v oboru designu, vyzkoušet si kreativní činnosti jako je psaní rešerší, článků nebo provoz e-shopu? Pokud ano, máte možnost se stát stážistou Czechdesignu.

Czechdesign vydal novou výzvu pro všechny mladé talenty v oblasti designu. Dohromady 3 stážisté budou moci proniknout do všech odvětví tohoto oboru, získat nové zkušenosti, podílet se na různých projektech a spoustu dalšího.

Czech design. Zdroj: czechdesign.cz

Co vás čeká

Pokud získáte tuto stáž, zařadíte se do skvělého týmu lidí se zapálením pro obor. Rozhodně se budete moci zdokonalit v dalších činnostech jako je produkce výstav a vzdělávacích akcí, redakční práce, komunikace s jinými designéry, správa e-shopu, rešerše. Práce stážisty bude do značné míry flexibilní, takže se dá hladce kombinovat se studiem.

Co se od vás očekává

Jedním z hlavních a nejdůležitějším kritériem uchazeče bude zapálenost pro design.  Dále by měl být tvůrčí pro tvorbu a práci s texty. Důležitá je také kromě českého jazyka také znalost angličtiny. Tým také ocení vaši samostatnost a kreativnost – určitě bude prostor na to přijít s vlastními nápady. Pro prosazení vašich názorů bude také důležitá komunikativnost a týmový duch. A jak se dnes říká, správný stážista by měl být připraven zkrátka na všechno.

Práce stážisty u Czechdesignu je dobrovolnická, tudíž bez nároku na honorář. Časově zabere asi jeden a půl dne v týdnu. 

Pokud vás nabídka zaujala, máte možnost do 31. 5. 2017 poslat na e-mail kamila.matejkova@czechdesign.cz vaše CV a také pár vět o tom, co by vás na práci stážisty bavilo.

Zdroj: Czechdesign.cz