Česká televize hledá asistenta/ku produkce

Zajímáte se o publicistiku, produkci nebo obor přímo studujete? Tak právě pro vás je tu příležitost pracovat přímo u České televize!

Centrum vzdělávání, publicistiky a dokumentu České televize vyhlašuje konkurz na pozici asistenta/ky produkce. Asistent se bude podílet na natáčení pořadů, spolupracovat s ostatními členy štábu, zajišťovat administrativu činnosti produkce a spoustu dalšího.

Ilustrační foto. Autor: Pexels. CCo Public Domain. Zdroj: pixabay.com

Požadavky na pozici asistenta:

Pokud byste se rádi o tuto pozici ucházeli, určitě budete ve výhodě, pokud studujete VŠ se zaměřením na TV produkci, nebo máte ukončené středoškolské studium tohoto oboru. Také praxe v TV produkci se vám bude hodit, stejně jako uživatelská znalost PC (MS Office, výhodou je SAP, Helios Green a další).

Uchazeči by se měli dále orientovat v současné televizní a filmové technice a znát audio-vizuální post-produkci. Výhodu budou mít uchazeči, kteří jsou všeobecně technicky zdatní.

Důležitá bude pro asistenta také alespoň základní orientace v různých oborech práva (daňovém, účetním, obchodním, pracovním) a také kulturní a politický přehled.

Správný uchazeč by měl být samostatný, ale také týmový hráč, aktivně  přistupovat k řešení problémů, mít organizační a řídící dovednosti. Vyžaduje se komunikativní znalost anglického jazyka. Řidičský průkaz skupiny B je výhodou.

Co můžete získat?

Prostředí České televize vám může nabídnout spoustu benefitů a výhod jako:

  • Možnost systematického vzdělávání
  • Stabilní a perspektivní zaměstnání
  • Práci v zajímavém prostředí a v týmu profesionálů
  • 25 dní placené dovolené

Výkon této pozice bude probíhat v Praze a nástup na pozici bude dohodou během měsíce srpna 2017.

Pokud máte zájem se o místo ucházet, vyplňte přihlašovací formulář a dále už jen budete čekat, zda budete vybráni na osobní pohovor.

Zdroj: Česká televize