Coursera – online zdarma vzdělávání od předních profesorů ze světových univerzit !

Mluvíte anglicky? Chcete se zadarmo vzdělávat od špičkových profesorů? Rádi byste se třeba naučili jak psát písničky? Nebo se naučit programovat? Zajímá vás analýza dat? Rádi byste si rozšířili své politické znalosti, znalosti o sociologii, zjistili něco z oblasti biologie nebo se třeba naučili něco ze světové historie? Vybírejte ze spousty  témat a desítek kurzů právě teď na https://www.coursera.org/ 

Jak to probíhá?

Coursera.org je webová stránka, kde se můžete zadarmo učit od opravdu předních světových profesorů. Celý koncept je založen na online anglických kurzech, které trvají většinou několik týdnů a pokrývají celou škálu témat. Kurzy nejsou nijak závazné, vše si můžete vyzkoušet, nebo se z kurzu odhlásit.Kurzy obsahují video přednášky, studijní materiály, diskuzní fórum, domácí úkoly, možnost sám sebe otestovat, zkrátka vše, co můžete během svého studia potřebovat a co vám pomůže zvládnout danou látku.

A co je nejlepší? Vše se můžete učit vaším vlastním tempem! Můžete se do kurzu kdykoliv přihlásit a věnovat mu tolik času, kolik chcete. Spolu s vámi dané téma navíc studují stovky dalších studentů, se kterými můžete komunikovat nebo se dokonce scházet a organizovat studijní skupiny!

Tak proč to tedy nezkusit hned teď 🙂

A na závěr, takhle to vypadá:

Poznámka redakce: Já jsem to vyzkoušela a byla jsem nadšená, doporučení tedy přichází z vlastní zkušenosti 😉 Zuzka

Zdroj: https://www.coursera.org/