Co je nového na Mladiinfo?

Milí čtenáři,

možná si všímáte, že na Mladiinfo došlo a postupně stále dochází k několika změnám. Přeci jen, doba jde kupředu a my si říkali, že i Mladiinfo potřebuje trochu obměnit! Jádro zůstává stejné – pořád nás v Mladiinfo zajímá, jak se dostat k zajímavým akcím, stipendiím, výměnám apod. Ale to bychom nebyli my, abychom se nesnažili neustále zlepšovat. Nejdříve jsme obměnili kabát a vydali se vstříc modernějšímu designu našich webových stránek. Náš web je nyní lehce čitelný i na mobilních telefonech. Doufáme, že nový design vítáte a omlouváme se, pokud jste v průběhu narazili na nějaké nedostatky – přeci jenom jsme všechno dělali sami, bez jakékoliv finanční podpory, prostě jen po nocích s několika hrnky kafe.

Dále jsme spustili fórum. K čemu slouží? Fórum je zde hlavně pro vás. Pokud máte nějaké zajímavé tipy, otázky, doporučení nebo zpětnou vazu, neváhejte a dejte nám zde vědět. Fórum slouží ke komunikaci jak s námi, tak především mezi vámi, čtenáři, navzájem.

Jako třetí velkou změnu jsme obměnili kategorie. Ty jsme nechali víceméně nezměněné po několik let a již zoufale nevyhovovaly. Analyzovali jsme, jaké články publikujeme a jak často, a přizpůsobili jsme se výsledkům. Nynější kategorie by vám tedy měly umožnit lépe filtrovat to, co vás zajímá.

A ani to není všechno! Spustili jsme kategorii „Seberozvoj“, kde budeme postupně publikovat články o produktivitě, kariérní tipy a podobně. Zatím si můžete přečíst, jak napsat ten správný životopis.

V neposlední řadě rozvíjíme program Cena vévody z Edinburgu. Mladiinfo získalo první část akreditace a tak se můžete v budoucnu těšit na mnoho nových akcí.

Jak vidíte, Mladiinfo se úspěšně rozvíjí, rozrůstá a obohacuje. Doufáme, že se vám novinky líbí a budete s námi i nadále. Pokud máte jakékoliv nápady či připomínky k novému webu, článkům či čemukoliv jinému, dejte nám vědět buďto ve fóru, nebo nám napište na info@mladiinfo.cz!