Člověk v tísni hledá dobrovolníky

Sdílíte hodnoty neziskové organizace Člověk v tísni a rádi byste se podíleli na jejím fungování. Máme pro vás hned 3 nabídky dobrovolnických aktivit.

Dobrovolníci z Kladna nebo jeho okolí

Pro ty z vás, kteří dosáhli věku 15 let, je tu nabídka práce s dětmi ze sociálně znevýhodněného prostředí. Dobrovolníci
budou pomáhat při organizaci volnočasových aktivit a to buď
v nízkoprahovém klubu, který se nachází v prostoru pobočky, nebo se účastní kroužků přímo na ubytovnách. 


Dobrovolník/dobrovolnice v Bílině

Bílinská pobočka Programů sociální integrace společnosti Člověk v tísni o.p.s. hledá do svého teamu posilu. Dobrovolníci budou pomáhat s doučováním, v dětském klubu eNCéčko nebo dobrovolnickou aktivitu přizpůsobí svým zájmům a budou pořádat vlastní kroužky (např.: dramatický, počítačový, hudební, posilovnu,..). Dobrovolníci se mohou též podílet na dalších aktivitách organizace Člověk v tísni a účastnit se akcí pořádaných pro dobrovolníky. Nabídka je určena všem zájemcům od 16 let.

Dobrovolník pro mediální Program migrace

Nabídka je vhodná především pro ty z vás, kteří se zajímají o mediální dění, jsou samostatní a komunikativní. Dobrá znalost angličtiny, případně jiného jazyka je samozřejmostí. Podílet se budete na psaní a editaci článků a uplatníte své technické dovednosti při práci s PC (zvláště vítána je základní znalosti html, práce s mapami, infografikou a webovými službami a/nebo schopnost se v nich rychle zorientovat podle adhoc zadání). 

 

Pro více informací o konkrétní nabídce zjistíte v příslušném odkaze, případně kontaktujte pověřenou osobu, která vám poskytne více informací.

Ostatní nabídky z oblasti dobrovolnictví či stáží pro organizaci Člověk v tísni naleznete zde.

Člověk v tísni - Mladiinfo ČR

 

Zdroj: Člověk v tísni