Civil Leadership Conference

Zajímáš se o svět kolem sebe a chceš aktivně přispět ke spolupráci ziskového a neziskového sektoru? Pak je Civil Leadership Conference přesně pro tebe!

Konference, jejímž hlavním tématem bude navazování vztahů mezi ziskovým a neziskovým sektorem, se uskuteční 24. – 25. 11. 2014 v Budapešti.

Jedná se o pobytovou akci otevřenou zástupcům ziskového sektoru a neziskového sektoru, kteří mají zájem navazovat vztahy napříč sektory. Znalost angličtiny je nutná alespoň na základní úrovni. Česká skupinka bude mít celkem 13 účastníků. Projektovými zeměmi jsou země V4.

Účastnický poplatek činí 1800,- (zahrnuje i cestovné na místo a zpět). Je možné požádat o snížení či odpuštění příspěvku, ten nemá být překážkou k účasti. Ubytování, strava, program i doprava jsou spolufinancovány z grantového programu Erasmus+ a Visegrad Fund.

Co čeká účastníky konference?

  • Co tvoří cross-sektorální spolupráci spoluprací „win-win“ ?
  • otevřená diskuse s předsedou kuratoria veřejně prospěšné organizace Bátor Tábor
  • Vilmos Benkő: Učme se od sebe navzájem
  • seminář o tom, co vše se můžeme naučit spoluprácí s druhým sektorem
  • fundraising
  • pobyt v krásném prostředí hotelu Alfa Art přímo v Budapešti

V rámci konference tě čeká mnoho zajímavých diskusí a seminářů v rámci kterých se dozvíš užitečné rady a tipy, jak navázat mezi sektorální spolupráci. Budeš mít možnost poznat mnoho zajímavých lidí z „obou stran barikády“, tedy jak ze ziskového, tak z neziskového sektoru. Zjistíš, jak se navazuje spolupráce v ostatních zemích.

Podrobné informace a přihlášku nalezneš v následujících odkazech:

http://tmelnik.cz/projekty/cross-sektoralni-konference-v4/

http://www.civilleadership.com/