Cestovatelský festival Kolem světa: Vyhraj fotoaparát!

Cestujete? Rádi fotíte? Neschovávejte si své fotografie pro sebe. Ukažte je světu a vyhrajte nový foťák! Více podrobností o pravidlech této soutežě, která je pořádána cestovatelským festivativalem Kolem světa, vám představíme v článku.

Cestovatelský festival Kolem světa nabízí možnost vyhrát zrcadlovku Nikon D5600 a k tomu příležitost dostat svoji fotografii mezi 20 nejlepších, které budou vytištěny a vystaveny na listopadovém festivalu Kolem světa v Praze.

Jak se zúčastnit?

Je to jednoduché. Stačí mít/založit si instagramový profil, nahrát svoji fotku, o které si myslíte, že by měla být vítězná, a přidat hashtag #KolemSvetaSNikonem a označit @nikon_cz_sk a @kolem.sveta.

Ilustrační foto. Zdroj: www.pixabay.com

Ceny

Autor nejlepší fotografie se může těšit na už zmiňovanou zrcadlovku Nikon D5600 + AF-S 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR a k tomu vystavení své fotografie na festivale. Dalších 19 úspěšných fotografií bude rovněž vystaveno a majitelé získají od společnosti Nikon hrnek. Navíc fotografové si budou moci vytištěnou verzi ponechat. 

Něco málo z pravidel…

Soutěže se mohou zúčastnit všichni starší 15 let. Koná se od 10. 03. 2018. A kdo ještě nestihl nahrát svoji fotku, má několik posledních dnů a to až do 31. 10. 2018, kdy je soutěž ukončena. O vítězné fotografii rozhodne odborná porota složená ze zástupců společnosti Nikon. Vyhlášení vítězů se uskuteční 24. 11. 2018 v Praze na festivale Kolem světa. Vítězové budou kontaktováni přes zprávu na Instagramu. 

Více o soutěži a jejich pravidlech na kolemsveta.cz

Tak svoji šanci nepropásněte, ať můžete příště na cestách fotit s novou zrcadlovkou!

Zdroj: http://kolemsveta.cz/soutez/