České centrum v Bruselu hledá stážistu!

Po Londýně se začíná shánět po nováčcích v týmu i Brusel. Baví vás kultura a umíte francouzsky? Máme tu pro vás stáž v Českém centru.

Česká centra působí v zahraničí pod záštitou Ministerstva zahraničních věcí ČR a zajišťují hlavní propagaci naší republiky na mezinárodním poli. Po celém světě je rozmístěno celkem 22 poboček. Právě teď se některé pobočky začínají shánět po nové krvi. Jedna z nich je i ta bruselská, která hledá hned 2 nové členy do svého týmu.

České centrum v Bruselu hledá stážistu!
České centrum v Bruselu hledá stážistu, foto: facebook Czech Centre Brussels

Stážisté by měli nastoupit v termínu leden 2017 – červen 2017 a odpracovat 40 hodin týdně. Upozorňujeme, že se jedná o neplacenou stáž.

Základní podmínkou je velmi dobrá znalost českého, francouzského a anglického jazyka, holandština výhodou.

Dalšími požadavky jsou především zájem o kulturní dění, zkušenosti s organizací kulturních akcí, samostatnost, komunikativnost, kreativita a týmový duch.

Stážista č. 1 bude mít na starosti psaní textů a překlady a stážista č. 2 se bude starat o fotografie z akcí a práci s grafickými programy.

Pokud Vás nabídka zaujala, odešlete svůj strukturovaný životopis, motivační dopis a vyplněný dotazník k žádosti o umožnění stáže na e-mailovou adresu  brussels@czech.cz. Poslední možnost odeslat všechny potřebné dokumenty je 31. října 2016.

Více informací o stáži můžete najít pod tímto odkazem.

Zdroj: České centrum v Bruselu