Česká televize nabízí stáže!

Česká televize opět vypisuje sérii stáží na různé pozice, a to v Brně, Praze a dalších 8 městech. Přihlaste se i vy!

Každý podzim vypisuje Česká televize přes své kariérní stránky množství stáží pro všechny, kteří se chtějí něco nového dozvědět o práci v této veřejnoprávní instituci. Prostřednictvím stáže mají příležitost pracovat v týmu profesionálu, okusit reálné prostředí (možná) svého budoucího zaměření a získat další cennou zkušenost do života.

O jaké stáže jde

ČT nabízí jak krátkodobou, tak i dlouhodobou spolupráci. V aktuálních podzimních měsících jsou zveřejněny dlouhodobé stáže trvající 12 měsíců se začátkem povětšinou v lednu 2018.

http://www.ceskatelevize.cz/

Pro koho jsou stáže určeny

Stáže jsou určeny studentům. Nezáleží tu na oboru, který studujete, přihlásit se může každý. U všech stáží (kromě stáže v regionálních redakcích zpravodajství)  je ovšem podmínkou, že jste ukončili bakalářské studium a pokračujete v navazujícím. Další požadavky se liší podle typu vámi zvolené stáže, kterou můžete absolvovat od oblasti marketingu, zpravodajství až třeba po archiv. Stačí si vybrat zde.

    Zdroj: www.ceskatelevize.cz 

Kde se stáže odehrávají

Většina stáží se odehrává v Praze, pro Brno je vypsána jedna v týmu zpravodajství. V 8 českých městech lze potom absolvovat stáž v regionálních redakcích zpravodajství.

Pokud vás stáže zaujaly, neváhejte se přihlásit!

Více informací: www.ceskatelevize.cz/kariera

Zdroj: www.ceskatelevize.cz