Česká rozvojová agentura hledá stážisty

Česká rozvojová agentura vyhlásila výběrové řízení pro stážisty a stážistky. Pokud se chcete podílet na administraci a koordinaci zahraniční rozvojové pomoci České republiky, hlaste se.

Česká rozvojová agentura je vládní institucí působící v oblasti zahraniční rozvojové spolupráce. Svým stážistům nabízí možnost účasti na monitoringu tuzemských dotací, účast na odborných školeních a seminářích, přístup do knihovny a studovny a přátelskou pracovní atmosféru.

Stážistka či stážista bude mít na starosti agendu související se zahraniční rozvojovou spoluprací a koordinací pomoci poskytované Českou republikou. Náplní práce bude především

  • vyhledávání a zpracovávání informací v rámci rozvojové problematiky (především zpracování podkladů pro formulaci a identifikaci projektů)
  • výpomoc s agendou formulačního, identifikačního oddělení a oddělení vztahů s partnery
  •  příležitostné překlady z/do angličtiny
  •  administrativní činnost (práce na PC – databáze projektů, editace webu)
  • organizační pomoc na akcích ČRA (semináře, školení)
  • zpracování žádostí v rámci dotačního řízení (bilaterální, tuzemské, trilaterální dotace, soukromý sektor)

Stážista či stážistka by měl mít dobrou znalost českého a anglického jazyka, orientovat se v rozvojové problematice a mít ukončené středoškolské vzdělání.

Stážista či stážistka bude docházet do České rozvojové agentury minimálně 6 měsíců na 20 hodin týdně. Stáž začíná od ledna 2016 a není placená.

Životopis v českém jazyce a motivační dopis v angličtině pošlete nejpozději do pondělí 23.11.2015 emailem na adresu necasova@czda.cz, v kopii lacinova@czda.cz. V případě dalších dotazů ke stáži kontaktujte Lucii Nečasovou na tel. čísle 251 108 105.