Červen v DC67

Poslední tři akce před letní pauzou se chystají v brněnském Dobrovolnickém centru 67. Nenechte si je ujít a přijďte nabrat inspiraci na prázdniny.

Nevíte kam o prázdninách? Chcete poznat nové lidi, pomoci přírodním a památkovým lokalitám či diskutovat o ekologických a společenských tématech?Přijďte se ve středu 5.6. od 18:30 dozvědět více o letních prázdninových akcích a dalších možnostech dobrovolnictví s Hnutím Brontosaurus.

Není vám lhostejné jaké prostředí panuje na českých školách? Zajímá vás inkluzivní vzdělávání? Přijďte se ve středu 12.6. od 18:30 inspirovat od rodičů, kteří se rozhodli s tím něco udělat a aktivně podporují společné vzdělávání svých dětí. Dozvíte se také, jak se sami můžete zapojit a toto Sdružení rodičů za férovou školu podpořit.

Uvažujete o vlastním projektu? Nevíte jak na to? Přijďte se inspirovat projektem, který byl podpořen z programu Mládež v akci. MLOK- Mladý okrašlovací klub, to je setkávání mladých, zkrášlování lesní školy Jezírko, pomoc na hradě Veveří, vzdělávání a mnoho dalšího. Rádi byste se do MLOKu zapojili? Ve čtvrtek 13.6. od 18:30 jste vítáni.

Dobrovolnické centrum najdete ve Středisku volného času Lužánky na Lidické 50. Kompletní program a další informace najdete zde.