CEO for One Month: Staňte se na měsíc generálním ředitelem firmy Adecco!

Máte rádi výzvy? Zvládli byste vést pobočku mezinárodní firmy po dobu jednoho měsíce? Přihlaste se do projektu CEO for One Month a staňte se generálním ředitelem firmy Adecco na jeden měsíc.

Projekt CEO for One Month (česky Generálním ředitelem na jeden měsíc) je ambiciózní projekt dávající mladým lidem příležitost vyzkoušet si na vlastní kůži pozici generálního ředitele v personální agentuře Adecco po dobu jednoho měsíce. Projekt CEO for Month One je organizován v rámci programu Way to Work, jehož hlavním cílem je snižovat nezaměstnanost mladých lidí a zlepšovat jejich uplatnění na trhu práce.

Ilustrační foto. Autor: Photo-Mix. Zdroj: pixabay.com. CC0 Public Domain.

CEO for One Month

CEO for One Month v současnosti běží v 49 zemích světa a skládá se ze dvou kol

1.kolo

V prvním kole je z kandidátů přihlášených v dané zemi vybrán jeden, který se na měsíc stane výkonným ředitelem regionální pobočky mezinárodní společnosti Adecco. V případě České republiky si vybraný zájemce vyzkouší pozici CEO v Adecco SPOL s.r.o. v červnu 2017.

2.kolo

Na základě měsíce stráveného v jedné z poboček a hodnocení poskytnutého skutečným generálním ředitelem, odborná porota nominuje 10 postupujících, kteří se v září 2017 zúčastní týdenního „boot campu“, kde budou individuálně a týmově řešit nejrůznější modelové situace testující jejich analytické a strategické myšlení. Po týdnu stráveném na „boot campu“ bude z finalistů vybrán výherce, jenž se v září 2017 stane na měsíc CEO mezinárodní firmy Adecco Group s více než 33 000 zaměstnanci a 20 miliardovým obratem.  

CEO for One Month je tak skvělá příležitost, jak se dozvědět více o chodu a řízení nadnárodní firmy a získat cenné zkušenosti za dohledu pravého generální ředitele firmy Adecco.

Jak se přihlásit?

Zájemci mají možnost se přihlásit do 16. dubna 2017 pomocí tohoto online formuláře. Kandidáti jsou ve výběrovém řízení hodnoceni na základě motivačního dopisu, vzdělání a předchozích zkušeností.

Přihlášení je zdarma a jedinou podmínkou je být starší 18 let.

Proč se přihlásit?

Vybraný zájemce získá

  • měsíční stáž na jedinečné pozici,
  • cenné rady a hodnocení od zkušených manažerů firmy,
  • měsíční plat.

Více informací

Více informací o projektu a zkušenosti vybraných kandidátů z předchozích ročníků můžete najít na webových stránkách projektu CEO for One Month. O měsíci stráveném v české pobočce Adecco Group z pohledu Marie Luskové, jež se projektu zúčastnila v roce 2015, si můžete přečíst v této reportáži.

Zdroj: CEO for One Month