Central European Conference 2015 v Budapešti

Zajímáte se o současné dění ve střední a východní Evropě? Rajk László College for Advanced Studies organizuje jubilejní 10. Central European Conference 2015. Přihlaste se a prožijte první červencový týden v Budapešti.

Picture1-1170x350

Central European Conference si klade za cíl spojit občany ze střední a východní Evropy a prohloubit jejich znalosti o aktuálních událostech z regionu. Akce se dělí na 6 různých částí, ve kterých se bude diskutovat o tématech, jako jsou kapitálové trhy, corporate governance, start-upy, veřejné zakázky, environmentální udržitelnost či krize na Ukrajině.

Kdy? 2. – 7. července 2015
Kde? Rajk College, Budapešť, Maďarsko

Konference je určena nejen pro studenty vysokých škol, ale i absolventy společenskovědních oborů, businessu a ekonomie. Jednacím jazykem je angličtina.

Účastnický poplatek ve výši 120 € zahrnuje ubytování, stravu, studijní materiály a většinu volnočasových aktivit. Ubytování pro 4-5 osob/pokoj je zajištěno organizátory. Dopravu si hradí účastníci sami.

Výběrové řízení je rozděleno do 2 kol.

1. kolo
• Do půlnoci 18. dubna 2015 vyplňte registrační formulář,
• Zašlete na e-mail info@cec.rajk.eu ve formátu pdf CV, motivační dopis (max. 2 stránky, 11 pp) a požadované dokumenty  dle vybraného tématu konference.

2. kolo
• Skype pohovor s leadery a organizátory vybraných sekcí

Poplatek 120 € je potřeba uhradit do 10 dnů od obdržení e-mailu o přijetí.

Veškeré informace naleznete na oficiálních stránkách Central European Conference 2015.

Seznam FAQ naleznete pod tímto odkazem.

 

Zdroj textu a obrázků: http://cec.rajk.eu