Chcete se seznámit se zástupci mezinárodních firem, zjistit více o jejich firemní kultuře a získat cenné zkušenosti nebo stálou práci? Jděte na 25. ročník Career days!

Co jsou to Career days?

Career days je netradiční dvoudenní festival kariéry určený pro studenty a absolventy vysokoškolského studia, kteří mají zájem o předvedení svých schopností, prohloubení svých znalostí a nastartování své kariéry v jedné z mnoha úspěšných firem přítomných na festivalu. Čekají zde na vás firmy jako: Amazon, ČEZ, Heineken, Nestlé, Adidas a spousta dalších. Akce probíhá pod záštitou AIESEC.

Co se zde odehrává?

Během festivalu budete mít příležitost poznat zástupce firem a účastnit se prezentací, tréninků nebo případových studií. Firma vás postaví před nějaký problém a sleduje, jak se při jeho řešení zachováte. Součástí programu jsou i panelové diskuse o různých atraktivních tématech. Opravdu velkým lákadlem je tým odborníků, se kterými můžete zkonzultovat svůj životopis. Program si sestavujete sami, stačí si v přihlášce vyplnit, o jaké typy programu máte zájem. Firmy se pak na základě vašeho životopisu rozhodnou, zdali vám účast na jejich programu schválí.

NetworkingBusiness Networking, Autor:Kevin Phillips, Zdroj: Publicdomainpictues

Co vás čeká?

Festival si zakládá na méně formálním přístupu ke studentům. Čekají na vás networkingové aktivity, při kterých budete mít příležitost sblížit se s firemní kulturou jednotlivých společností nebo si vyzkoušet, co by vaše nová práce obnášela. Jestliže zapůsobíte dobrým dojmem, mohou vás dokonce zástupci firem pozvat na společnou večeři.

Pokud o vás firma projeví zájem, mohou vám nabídnout stálou práci například v oblasti marketingu, prodeje, financí, IT, popřípadě stáž či zaškolovací program.

Kde se to bude odehrávat?

Akce se odehrává v prostorách luxusního hotelu Diplomat ve dnech 2. až 3. března 2017. Pro účast na akci si potřebujete koupit vstupenku – koupit zde. Cena vstupenky je 250 Kč pro jednu osobu, ale můžete využít akce 2+1 zdarma. V ceně je zahrnuto občerstvení a neomezená konzumace piva po dobu trvání festivalu. Je nutné odeslat a mít s sebou životopis, aby vám mohly firmy schválit účast na programech.

Důležité informace:

Událost se koná 2. až 3. března, začíná se 2. března v 8:00.
Festival se odehrává v hotelu Diplomat, adresa: Evropská 15 160 41 Praha 6
Je nutno registrovat se na stránkách Career days a při koupi vstupenky nahrát životopis.
Cena vstupenky je: 250 Kč.

Zdroj:  Career DAYS