Získejte Business stipendium prestižní školu ekonomie v Záhřebu

Chtěli byste studovat business? Chtěli byste naživo vidět vrcholné businessmany a přední myslitele? Zkuste získat stipendium na privátní škole managementu a ekonomie v Záhřebu ZSEM a NEBF.

Logo
Zdroj: NEBF

Pro koho je stipendium určené?

Záhřebská škola ekonomie a managementu (ZSEM) jakožto privátní instituce nabízí tři stipendia pro současné studenty nebo absolventy bakalářského oboru nebo pro studenty finálního ročníku SŠ.

Jedno je určené pro MBA magisterské studium a jeho předpokladem je mít bakalářský titul. Zbylé dvě jsou delegovány pro bakalářské studium, kde potřebujete mít ukončené středoškolské vzdělání.

ZSEM je první školou, která získala v jihovýchodní Evropě prestižní akreditaci AACSB pro MBA studium, která je v dnešní době považována za jeden z nejvyšších standardů kvality. ZSEM disponuje 1 200 studenty a 100 vyučujícími.

Vstupenka na New Europe Business Forum – NEBF

Navíc v rámci získání stipendia získáte exkluzivní vstupenku na NEBF.

New Europe Business Forum (NEBF) chce dosáhnout platformy pro diskuze o nejnovějších trendech a myšlenkách v inovátorských, geopolitických, makroekonomických nebo podnikatelských oborech, aby lidé byli co nejefektivnějšími businessmany.

Během něj letos vystoupí např. Choong-Luen Lien, manager z Mc&Company nebo James A. Robinson, autor knihy Why Nations fail?

V případě zájmu se neváhejte přihlásit. Deadline je stanoven na 3. dubna.

Zdroj: NEBF a ZSEM