Burza darů na Hearth.net

Všechno naštěstí není jen o penězích. Spousta lidí vidí radost v obdarování či bezplatné pomoci někomu blízkému. Nebo klidně i někomu úplně cizímu. Pokud vás touha po dobrém skutku také tlačí, ale chybí vám inspirace, přidejte se do sítě Hearth.net.

Hearth je sociální sítí pro sdílení dárků a zkušeností. Po zaregistrování se máte možnost připojit se k lidem na stejné vlně, někoho bezplatně obdarovat, pomoci mu, poradit či naopak stejnou službu přijmout.

Hearth  funguje jako burza – do kategorie nabídky napíšete, v čem jste sami dobří, s čím jste ochotní pomoci, či co můžete věnovat. Kategorie poptávky naopak slouží k tomu, abyste požádali ostatní o dárek či pomoc. Přijmutí daru vás nezavazuje k protislužbě a naopak za vaši pomoc či dar také nemůžete nic čekat.

V současné době je na webu více než  2500 nabídek a poptávek. Procházejte je můžete podle vzdálenosti, času, či klíčových slov. 

Pocit, že vlastně nic neumíte a nabídnout nemůžete vás přejde po letmém prolistování nabídek a poptávek. Radost můžete udělat skutečně čímkoliv – vyvenčením psa, věnováním lyží, umytím oken či okopáním zahrádky. Najít naopak můžete nadšence, kteří vám pomohou s vaším novým projektem, poradí s grafikou či při vaření nebo vám třeba namasírují záda.

Tuhle sympatickou burzu dárků všeho druhu najdete na webu www.hearth.net.