Staň se součástí party dobrovolníků na festivale

Nezapomenutelné zážitky, parta mladých lidí ze Španělska, Česka, Rumunska a Finska, letní festival, slovenský venkov. Tohle můžou být základní ingredience Vaší krátkodobé Evropské dobrovolné služby.

Krátkodobá Evropská dobrovolná služba je skvělou příležitostí, jak se na několik týdnů zapojit do prospěšných aktivit společně s dobrovolníky z celého světa. Dobrovolníkům jsou při tom hrazeny náklady na cestu, ubytování, jídlo a dostávají kapesné.

Díky projektu Forgotten but Proactive se můžete na tři týdny stát součástí slovenského festivalu Atmosféra. Vašim úkolem bude zapojit se do příprav festivalu a zajistit jeho programu. Společně s dalšími dobrovolníky tak pomůžeme vdechnou život malé slovenské obci Hontianske Nemce.

Úkolem dobrovolníků bude především:

  • vymyslet a zrealizovat na festivalu vlastní aktivity (hudební, umělecké, sportovní)
  • zajistit výzdobu festivalu
  • pomoci při přípravách areálu
  • propagovat region
  • vytvořit prezentaci festivalu (videa, propagační materiály)

Projekt bude probíhat v termínu od 25. 7. do 14. 8. 2018 v malé obci Hontianske Nemce na Slovensku. Účastníkům bude hrazeno cestovné, ubytování, strava a kapesné. Účastníci si musí sami zajistit cestovní pojištění.

Ideální účastník projektu je kreativní, má vlastní nápady a dovednosti, které chce sdílet s ostatními a domluví se anglicky. Pokud jste to právě vy, pošlete krátký motivační dopis Markétě na e-mail marketa@mladiinfo.cz. Uzávěrka přihlášek je 20. 7. 2018.

Text a foto: oficiální materiály Mladiinfo Slovensko